Олег Федорчук: «Якщо команда зіграє з «Рапідом» вдало, то Блохін продовжить працювати»

Динамо Київ 12 Грудня, 11:41 821
Олег Федорчук: «Якщо команда зіграє з «Рапідом» вдало, то Блохін продовжить працювати» | 19-27
Екс-наставник сімферопольської «Таврії» Олег Федорчук поділився думками щодо майбутнього матчу київського «Динамо» і віденського «Рапіда», а також прокоментував чутки про можливу відставку Олега Блохіна.

«Тема можливої відставки Блохіна, яка обговорюється вже кілька місяців, мене засмучує. Ми ж добре пам'ятаємо ситуацію з Луческу, коли на стадіоні в Донецьку вивішували банери, закликаючи його виїхати до Румунії.

Треба це пережити. Якщо є взаєморозуміння між президентом клубу і наставником, потрібно терпіти. Не Блохін створив цю ситуацію. Її створили попередні головні тренери разом з президентом. Тому, думаю, треба заспокоїтися.

Якщо команда зіграє з «Рапідом» вдало, то Блохін продовжить працювати. Тим більше, якщо брати результати в чемпіонаті, там не так все погано: команда ділить з «Металістом» друге місце, має хороші шанси виграти чемпіонат. Основна криза, коли «Динамо» грало безвольно, вже пройдена. «Рапід» повинні обіграти», - цитує Федорчука «Сегодня».