Мілевський: «Дякую всім, хто проголосував за мене»

Динамо Київ 12 Грудня, 12:31 5063
Мілевський: «Дякую всім, хто проголосував за мене» | 19-27
Екс-форвард «Динамо» Київ Артем Мілевський подякував в соціальній мережі «Instagram» всім своїм прихильникам, які проголосували за нього в номінації на «Золотий м’яч».

Екс-форвард «Динамо» Київ Артем Мілевський подякував в соціальній мережі «Instagram» всім своїм прихильникам, які проголосували за нього в номінації на «Золотий м’яч».

Якщо вірити фото, яке виклав Артем у своєму профілеві в «Instagram», він обійшов усіх трьох фаворитів на престижну нагороду (Ліонеля Мессі, Франка Рібері та Кріштіану Роналду) навіть не будучи номінованим.

На «нагородження» Артем з’явився, як завжди, в халаті, прокоментувавши свою перемогу наступним чином:

-  Хороший костюм для нагородження вибрав. А хто на другому і третьому місці? -

- Роналду і Рібері відповідно, а якщо серйозно, то я за Роналду - продовжив спілкування нападаючий.

- Красава, почуття гумору відмінне!

- Без почуття гумору нікуди, - підсумував Артем.