Екс-форвард «Динамо» Київ Артем Мілевський подякував в соціальній мережі «Instagram» всім своїм прихильникам, які проголосували за нього в номінації на «Золотий м’яч».
Якщо вірити фото, яке виклав Артем у своєму профілеві в «Instagram», він обійшов усіх трьох фаворитів на престижну нагороду (Ліонеля Мессі, Франка Рібері та Кріштіану Роналду) навіть не будучи номінованим.
На «нагородження» Артем з’явився, як завжди, в халаті, прокоментувавши свою перемогу наступним чином:
- Хороший костюм для нагородження вибрав. А хто на другому і третьому місці? -
- Роналду і Рібері відповідно, а якщо серйозно, то я за Роналду - продовжив спілкування нападаючий.
- Красава, почуття гумору відмінне!
- Без почуття гумору нікуди, - підсумував Артем.
