«Думаю, згадувати перший матч з «Рапідом» не варто: що було, то було», - зазначає Олег Саленко під час інтерв’ю сайту "Чемпионат.com". Насамперед, будинку вдома зіграти в агресивний, жорсткий футбол, не дивитися на суперника, а робити те, що вмієш. Індивідуальний рівень киян вищий. Нічия? Такі думки треба гнати геть. Якщо тримати в голові нічию, то може вийти дуже неприємний результат. Потрібні агресія і настрій. Для впевненості необхідно обов'язково вдома забивати - порадувати наприкінці року уболівальників, додати позитивних емоцій перед канікулами.
Погода? Добре, що вже хоч температура плюсова. Головне, щоб поле було в хорошому стані. А погода навряд чи завадить комусь показати хороший футбол. У даній ситуації суперники в рівних умовах.
"Рапід", кажучи відверто - не такий вже сильний суперник, щоб у матчі з ним дві або три заміни вплинули б на результат. Так, у "Динамо", мені здається, немає повністю зіграного складу, зате футболісти в команді - дуже високого рівня, так що проблем бути не повинно".