Гецко: Не чіпайте Блохіна! Треба трошки потерпіти

Динамо Київ 12 Грудня, 18:00 1013
Гецко: Не чіпайте Блохіна! Треба трошки потерпіти | 19-27
Експерт усіма руками і ногами протестує проти відставки Блохіна.

«Кияни непогано, вважаю, закінчили осінню частину чемпіонату», - розповідає Іван Гецко кореспонденту ukrfootball.in.ua. «Бачу, що починає вимальовуватися гра. Думаю, що треба ще трошки потерпіти, і "Динамо" вийде на той рівень, який від нього чекають. Що стосується матчу "Динамо" - "Рапід", то його значення гравці розуміють. Динамівці своє головне завдання - вихід з групи, думаю, вирішать. А значить їм можна сміливо ставити оцінку "добре"».

«Останнім часом ходить багато розмов про те, щоб вже взимку відправити у відставку Блохіна. Та не чіпайте ви його! Що може змінитися з його відходом? Кого поставити на його місце?  Я не хочу обговорювати - треба його звільняти, чи ні. З останніх ігор "Динамо" видно, що команда виходить з кризи. Якщо здоров'я дозволить Блохіну працювати і далі, то, думаю, йому треба дати ще час. А що може дати новий тренер? У команді знову почнеться перебудова, пертурбації і пошуки нової гри. Це негайно позначиться на результатах. Я думаю, що те, що робить Блохін, йде і далі буде йти на користь київському "Динамо"».