Леоненко ігнорує Циганика

Динамо Київ 12 Грудня, 18:31 772
Леоненко ігнорує Циганика | 19-27
Може, боїться, може, просто не любить.

"Ну пішов, то пішов", - цитує Ігоря Циганика tribuna.com. "Ну як можна ставитися до такого? Кожен вибирає, де йому краще. Ми не спілкуємося, бо немає теми для розмов".

"Я йому кілька разів дзвонив, він не відповів і після цього я зрозумів, що немає сенсу спілкуватися. Ніякого конфлікту між нами не було".