"Динамо" - "Рапід" 3:1. Текстлайн

Динамо Київ 12 Грудня, 19:03 5169
Динамо - Рапід 3:1. Текстлайн | 19-27
Читайте цей матч разом з нами!

До вашої уваги - стартові склади команд:

"Динамо":  Шовковський, Гусєв, Хачеріді, Драгович, Макаренко, Велозу, Вукоєвич, Ярмоленко, Беланда, Ленс, Ідейє

Запасні: Коваль, Віда, Тремулінас, Безус, Аруна, Цуріков, Дуду

"Рапід": Новота, Шраммель, Зонляйтер, Дібон, Пецос, Ш. Хофман, Бошкович, Бойд, Забітцер, Триммель, Бургшталлер

Запасні: Радлінгер, Берендт, Певелич, Шауб, Видра, Грозурек, Штаркль

                                                      Станом на 21:25

Онлайн-трансляція тут: https://1927.com.ua/pages/online

Доброго вечора, шановні друзі. Олег Блохін не потрапив на йолку, і з цим треба розбиратися. Але це потім - зараз ми прагнемо потрапити у весняний етап Ліги Європи! З вами Олесь Великий.

Останні новини зі стадіону: "Наших Ультрас стало больше, но а стадион не значительно больше заполнился"

МАТЧ ПОЧАВСЯ!

1. І перший момент! Ленс пробиває головою, але прямо до рук воротаря!

2. Штрафний для "Рапіду" - Велозу зняв Триммеля з тремпелю.

3. Ідейе чудово грає на лівому фланзі, але щоб пас точно віддати, так дулечку

4. "Рапід" фолить в атаці

5. Атака "Динамо": м'яч до штрафної, а його відтіля як із пушки виносить

6. Гол! 0:1! Ось і "йолка". Бойд замикає простріл зліва - Драгович був поруч і йому було цікаво за цим подивитися.

7. Вираз обличчя Шовковського ясно показує, що він буде розбиратися прямо зараз.

8. Гості невдало розіграли кутовий.

9. Ленс прострілює... до рук воротаря суперника.

10. Драгович пробиває по воротам, але слабо та невдало.

11. Бургшталлер пробиває низом - Шовковський спокійно забирає.

12. Офсайд у Ленса - ось, щось у нього є, а  ви кажете, що в нього такого...

13. І знову Бойд. Цього разу його удар не вийшов - далеко буде...

14. Ну, якщо Гусєв пас прийняти не може... хоча. там такий і пас був...

15. Подача Ленса - Новота перехоплює.

16. ВУКОЄВИЧ! Пробиває з центру штрафної - і вище воріт... ех, ну йо-майо...

17. Велозу прекрасно закидує на Брауна, але боковий маше пропорцем. І даремно! Не було там ніякого офсайду. Ідейє показує язика.

18. Цікаво, оті п'ять касет - це були хоча б ВІДЕОкасети? Чи Блохін просто слухав, як вони грають?

19. Неточні паси в центрі поля - це ж капець!

20. Атака "Динамо", але пас Беланда потрапляє до суперника.

21. Ну що, буде сьогодні гол? Ми чекаємо!

22. ТАК! ГООООООЛ!!! 1:1!! Вукоєвич подає до центра штрафної, захисники нічого не зрозуміли, що відбувається, а Ленс зрозумів - і відправим м'яч до сітки воріт!

23. Ну це вже добре, але штрафний у бік воріт "Динамо"

24. Подача - Драгович на  місці.

25. Атака "Рапіду", але останній пас у гостей не виходить

26. Ех, Ярмоленко занадто далеко м'яч від себе відпустив... А так було б весело!

27. Щось там товкуться у центрі... Моменти давайте нам! І голи!

28. ГООООООООООЛ! 2:1!!! Гусєв! Ось вам верхівку на йолочку! Браун протащив м'яч по лівому флангу і навісив прямо на ногу Олегу! А той просто розстріляв ворота!

29. Блохін задоволений. А у Вукоєвича офсайд.

30. Зоннляйнер небезпечно віддав на воротаря, але той встиг перший.

31. На газоні лежить Пецос, і звалив його не Безус, а Беланда

32. "Динамо" легко забирає ініціативу і насідають на ворота Новоти. І агресивно так насідають!

33. ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Ленс зробив з Триммеля клоуна, а той не витримав і збив його

34. Подача Беланда зі штрафного - і той же Триммель відправив м'яч на кутовий.

35. Удар Драговича влучає у захисника!

36. Удар Хофмана - Шовковський у шпагаті відбиває ногою!

37. Подача кутового - СаШо грає хорошо

38. Ось як забивав Бойд, подивиться будь ласка, а то більше не покажемо:

39. Удар у "Рапіду" - прямо до рук воротаря. А ось Ленс трохи раніше пробив влучно:

40. Удар Брауна - вище воріт!!! Ох, Ідейє...

41. Удар Хофмана - Шовковський відбиває кулаком! Але чому взагалі тут дали пробити?!

42. А ось як Гусєв забив, не бажаєте подивитися? Знаємо, що не проти) Для вас же ж і стараємося:

43. Зоннляйтер заряджав вперед на Триммеля, але занадто сильно.

44. Шовковський в офсайді??! Та ні, це мені почулося)) Насправді, в офсайді гравці "Рапіду"

45. Хачеріди - Бетман-захисник! Врятував у підкаті ворота "Динамо", ще й так, що мяч від Бургшталлера покинув поле!

45+1. Вукоєвич навішує у штрафну, але неточно.

СВИСТОК НА ПЕРЕРВУ! Сподіваюсь, за 900 секунд ви встигните подивитись п'ять касет, а потім повернутися читати далі!

ДРУГИЙ ТАЙМ ПОЧАВСЯ!

46. ЗАМІНА! Штаркль замість Забітцера.

47. Я просто не знаю, як не забив Ярмоленко після ідеальної передачі Беланда зліва.... А він сам знає?

48. Судячи з обличчя Блохіна, він вже готовий наряжати йолку. Наближається свято (с)

49. Бошкович віддав передачу точно на Ярмоленка - на цьому атака і завершилася.

50. "Рапід" намагається щось зробити, і він щось робе. Щось незрозуміло.

51. Подача на Бойда - американець випускає м'яч.

52. Контратака "Динамо", Блохін маше руками, немов збирається взлетіти і приземлитися прямо на йолку, раз вже його просто так не пускають.

53. Драгович грає позиційно, і грає вдало.

54. Беланда знову віддає чудовий пас зліва, і знову партнер схибив - цього разу це був Браун. 

55. Кутовий розіграно небезпечний, але до удару справа не доходить...

56. ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Бойд наступив на ногу Хачеріді - брутально і жорстоко!

57. Зоннляйтер, Хофман - бігають по штрафній "Динамо" і заробляють лише аут.

58. Велозу вдало відпрацьовує у захисті.

59. Удар Пецоса - це повний пецес. Невдало

60. Хачеріді виконує штрафной, атака "Динамо" триває.

61. Ярмоленко перехоплює м'яч, гостра контратака... ех, Андрій пробив не сам, а віддав на Велозу... і на цьому все скінчилося.

62. Пецос виносить м'яч в аут.

63. Беланда закидує на Ярмоленка, але Андрія випереджає воротар.

64. Браун заробляє аут на користь "Динамо". 

65. Пас у штрафну гостей, але там нікого з динамівців.

66. Контратака "Динамо"! Ех, м'яч втрачено... Беланда вчасно не зробив передачу.

67. Кутовий для "Рапіду". Йде подавати Хофман. Але прямо на Хачеріді. Ще подача - Шовковський!

68. ЗАМІНА! Шауб і Берендт замість Бошковіча і Хофмана.

69. Все, замін у "Рапіда" немає. А у Блохіна аж троє. 

70. Бургшталлера збиває Ярмоленка. Штрафний на користь "Динамо". Новота будує "стінку".

71. ГООООООООЛ!!! 3:1!!! До біса та стінка! Велозу перебрасує її і потрапляє в ворота - воротар капітулює!!

72. ЗАМІНА! Дуду замість Ленса

73. Хачеріді випереджає і суперника, і Шовковського. Оце захисник!

74. Трибуни кричать "Динамо! Динамо". А ми що, ми тількі за!

75. Браун підігрує рукою під час атаки.

76. Що ж, сьогодні Блохін поки що заслуговує на те, щоб його пустили до йолкі. Чи не можна йому спеціальний пропуск виписати?

77. ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Ярмоленко пропускає перший матч плей-оф!

78. Огляд першого тайму:

79. Кутовий для "Динамо". Як-то кажуть, "на мажорной ноте".

80. Удар здалеку Берендта - повз ворота.

81. Бургшталер заробив кутовий для "Динамо". Пецос виконує і подає на... Макаренка.

82. Атакує "Рапід", атакує... но це вже так, "Для галочки"

83. ЗАМІНА! Безус замість Беланда

84.  А ось так забив Велозу:

85. Удар Бургшталлера - бозна-куди.

86. Тотальний контроль "Динамо" над м'ячем.

87. Дудудудудуду, ну як же ти в порожні ворота не влучив?! Поруч з дальньою стійкою...

88. Сейв Шовковського:

89. І ще один:

90. Потужний удар Велозу - воротар відбиває на Безуса! А той не зміг переграти захисника.

90+1. "Рапід" атакує. Мабуть, до 1/16 хочуть

90+2. Кутовий для гостей - невдало. Контратака "Динамо" - але Дуду не встигає за м'ячем.

ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК! "Динамо" - весною в Європі! Хоч би вся Україна так...