"Чого це гра була валідольна?", - дивується Олег Блохін в ефірі каналу "2+2". "Остання гра, де вирішується доля "Рапіду" і наша. Ініціатива? Та нічого вони нам її не віддавали - ми просто не думали, що можемо пропустити такий м’яч".
"Чи збадьорив нас цей гол? Та ні, ми й так грали. Просто цей мяч завів нас ще більше. Нам треба було пройти у наступний раунд, і не потрібно було припускатися тих помилок, що в першому матчі з "Рапідом".
На питання журналіста щодо дій окремих гравців Блохін відповів так: "А давайте не будемо торкатися тактики. Бо потім запитаєте, а що робила середня лінія, а що попереду було. Ну не було реалізації, буде реалізація. Ви хотіли, щоб ми по дев’ять м’ячів постійно забивали?"
Читайте також: Блохін: "Хочу відпочити і набратися сил"