Уболівальник "Рапіду" помер біля "Олімпійського" після поразки від "Динамо". ВІДЕО

Динамо Київ 13 Грудня, 00:33 4864
Уболівальник Рапіду помер біля Олімпійського після поразки від Динамо. ВІДЕО | 19-27
Серце чоловіка зупинилося після поразки його улюбленої команди.

Після завершення матчу 6 туру групового етапу Ліги Європи між київським "Динамо" і віденським "Рапідом" помер уболівальник команди-гостей. Серце фаната австрійського клубу зупинилося на території столичного спорткомплексу "Олімпійський", повідомляє кореспондент ТСН. 

Чоловікові стало зле, коли він разом із іншими вболівальниками йшов від трибун до автобуса.

Присутні намагалися надати австрійцеві першу допомогу. Врятувати чоловіка намагалися й кілька бригад "швидкої допомоги". 

Зокрема, протягом 30 хвилин робили штучне дихання та намагалися стимулювати серце. Однак зрештою лікарі були вимушені констатувати смерть людини.

Наразі на місці подій працює слідчо-оперативна група. За попередньою інформацією, ознак насильницької смерті на тілі померлого не виявлено.

На вигляд чоловікові було близько 60 років. Жодних коментарів ані правоохоронці, ані інші вболівальники "Рапіда" поки що не надають.