Олег Венглинський: «Шовковський і Гусєв – два лідери»

Динамо Київ 13 Грудня, 06:31 1692
Олег Венглинський: «Шовковський і Гусєв – два лідери» | 19-27
Колишній форвард «Динамо» Київ Олег Венглинський проаналізував гру «біло-синіх» в матчі шостого туру ЛЄ проти «Рапіда».

«В пропущеному голі «Динамо» з середини поля було підключення за яким ніхто не побіг. Вони встигли перегрупуватись. А далі – Макаренко не встигнув підстрахувати центральних захисників.

В першому забитому м’ячі потрібно відмітити дії Ленса. В другому – Ідейє зіграв як справжній нападник. Взяв гру на себе, на замахові розкрутив захисника і віддав зрячу передачу. Найголовніше – хотілося б відмітити гру Гусєва і Шовковського. Це два лідери і в таких епізодах вони зіграли ключову роль.  

Велозу продемонстрував майстерність найвищого класу. Ніби рукою поклав м’яч.

Шовковський – завжди демонстрував надійну гру. Його «козир» - ближній бій.

Але вся команда має атакувати, і вся - захищатися. Якщо взяти Беланда - він добре грає на атаку, але в захисті фактично не грав. Хоча він віддав дві результативні передачі, з яких були забиті м'ячі. 

Якщо підсумувати перший тайм (другий був йому діаметрально протилежний) проблеми виникали через те, що не відпрацьовували на флангах Ленс і Ярмоленко, і не розбирали щільність в центрі поля. В другому таймі вже такого не було».