Григорчук: Після забитого гола трохи злякалися

Футбол України 13 Грудня, 06:32 685
Григорчук: Після забитого гола трохи злякалися | 19-27
Післяматчева прес-конференція головного тренера одеського "Чорноморця" Романа Григорчука.

- Я одягаю кепку, тому що була така домовленість (входячи під оплески в приміщення для прес-конференцій в одній з кепок Олексія Антонова і посміхаючись).

- Вітаємо з перемогою і дякую за свято, яке ви нам подарували. Коли було прийнято рішення випустити Петра Ковальчука в центрі оборони?

- Напевно, відразу, як отримав попередження Бергер, ми цей варіант моделювали і після багатьох обговорень прийшли до такого рішення, що Петя повинен зіграти. Одним пунктом при обговоренні було те, що він зіграв мало ігор, але ті, в яких ми досягали великих результатів. В тому числі гру з "Дніпром", яка вивела нас у Європу, а зараз це та гра, яка нас вивела в плей-офф. Він взяв участь у важливих подіях, і ми розуміємо, що він потрібний гравець для нашого клубу.

- Рієра не перший раз підводить команду, будете продовжувати з ним співпрацю?

- Сіто на контракті, він ще діє. Сьогодні його вчинок ми не можемо схвалювати, слово погано не підійде, дуже погано. Але бачите, і йому трохи пощастило, що ми виграли цю гру, складно було б уявити, якщо б ми пропустили в останні хвилини і не домоглися того, що добилися. Це б посилило. Зараз, думаю, він вже шкодує і розуміє, що це був дуже поганий вчинок для нього. Ми його засуджуємо, але постараємося допомогти вийти з такої складної психологічної ситуації.

- Багато нервів відняла гра, і які корективи внесли в перерві?

- Почну з кінця. Внесли суттєві корективи, так вийшло, що нам стало грати трохи легше, хоча після забитого гола трохи злякалися, відчували, що можемо зробити, стали перестраховуватися в обороні і мало часу проводили в атаці. Гра стала дуже обережною, це неправильно, ми не хотіли грати. Але все склалося вдало.

А нервів стільки, що я, бачите, навіть забув першу частину вашого запитання. Звичайно, були ігри, в яких доводилося більше нервувати. Сьогодні готував себе до того, щоб не пропустити ні однієї секунди в плані аналізу гри, щоб бути готовим це зробити, не відволікатися на емоції, не розпорошуватися. Важливо стежити за грою і бачити багато, а по можливості все.