Рамос: Ліга Європи - хороший турнір, він мені подобається

Футбол України 13 Грудня, 06:33 755
Рамос: Ліга Європи - хороший турнір, він мені подобається | 19-27
Післяматчева прес-конференція головного тренера дніпропетровського "Дніпра" Хуанде Рамоса.

- Чого не вистачило команді для досягнення позитивного результату, тим більше що гра почалася добре?

- Матч триває 90 хвилин. Ми дійсно добре почали гру, мали перевагу в першому таймі. У другому ж таймі "Фіорентина" вирівняла хід зустрічі, вони задали високий ігровий ритм. Те, що ми пропустили ще перед перервою, нас трохи скувало. У другому таймі перевага була вже на боці "Фіорентини", і вона сьогодні перемогла.

- Ви двічі зіграли з "Фіорентиною". Думаєте, вона може дійти до фіналу?

- Думаю, так. "Фіорентина" - сильна команда, і може бути кандидатом на перемогу в турнірі. Це хороший турнір, він мені подобається. Враховуючи те, як грає зараз "Фіорентина", у них є шанс дійти до самого кінця.

- Коноплянка - відмінний футболіст. Він дорогий? Скільки він коштує?

- Він відмінний гравець. Він молодий, і у нього ще все попереду. Але конкретну ціну називати немає сенсу - її призначає ринок. Якщо знайдеться клуб, готовий заплатити круглу суму за Коноплянку, подивимося.

- Як і в матчах з "Динамо", "Металістом", так і сьогодні у другому таймі опорні півзахисники грали занадто глибоко. Куди поділася агресивна гра "Дніпра"?

- Ми в кожній грі намагаємося грати на перемогу. Але потрібно пам'ятати, що проти тебе грає суперник, який переслідує ту ж мету.

- Сьогодні українські вболівальники побачили європейський рівень суддівства. Чи немає у вас бажання написати петицію Колліні з тим, щоб матчі "Дніпра" в чемпіонаті України обслуговували іноземні арбітри?

- Я не можу ні в кого нічого просити і не повинен цього робити. Я дивлюся і аналізую кожну гру.

- Яку б оцінку ви поставили своїй команді за першу частину сезону? І кого з гравців могли б виділити?

- Найбільше мені сподобався Коноплянка. А оцінку ставити не буду - я ж не шкільний учитель.

- Чи є якийсь гравець "Фіорентини", який сподобався вам найбільше, і якого б ви хотіли бачити в складі "Дніпра"?

- Я добре знаю іспанських гравців, які грають у "Фіорентині", добре знаю команду. Колективно вона дуже сильна. Але найбільше мені сподобався Куадрадо, який і вирішив результат зустрічі своєю віддачею і грою.