Віктор Леоненко: «Хто винний, що у Ярмоленка немає голови?»

Динамо Київ 13 Грудня, 08:00 1319
Віктор Леоненко: «Хто винний, що у Ярмоленка немає голови?» | 19-27
Колишній гравець київського «Динамо» Віктор Леоненко досить критично висловився про гру «біло-синіх» у вчорашньому матчі проти «Рапіда». Леоненко вважає, що Ярмоленко і Дуду потрібно побити по пустих воротах.

Колишній гравець київського «Динамо» Віктор Леоненко досить критично висловився про гру «біло-синіх» у вчорашньому матчі проти «Рапіда». Зокрема, Леоненко вважає, що Ярмоленко і Дуду потрібно побити по пустих воротах.

«Питання по грі «Динамо» залишаються, як і завжди. Перше, якщо взяти Ярмоленко, то перший гол з нього й почався. Друге – з таким захистом як у «Рапіда» можна було й більше забити. Ярмоленко з метра не влучив. Мені здається. Що йому краще пізніше поїхати у відпустку, а зараз залишитися і побити разом з Дуду хоча б по пустих воротах, бо такі моменти не забивати – це вже навіть не смішно. Я просто в шоці.

Велозу підключається по краю - пробіжи ще 10 метрів і зроби передачу. А він зупиняється і віддає назад і йде атака другим темпом. Зрозуміло, що тут вже й «кульгаві» встигнуть, вибачте мене звичайно. Будь-яка людина просто пішки дійде до штрафного майданчика. 
Те ж саме в нас з права. Ярмоленко зробив тільки дві передачі і оди раз забіг Гусєв. І це якраз і є та динамівська гра. Вони мали в десятьох вигравати. По-суті. Так і було, бо Беланда лише на 77-ій хвилині вдарив по воротах.

Зараз знов: хто тренером буде. Залишиться Блохін, чи не залишиться. Знову скажуть, що у нас Ярмоленко пропускає, а хто винний, що в нього немає голови?» - сказав Леоненко в ефірі «Футбол 1».