Веселий і безжурний форвард турецького «Газіантепспора» відреагував на перемогу рідного «Динамо» над віденським «Рапідом» і вихід команди до весняної частини Ліги Європи.
«Ну ось, я ж казав, що "Динамо" з групи вийде. От і вийшло. Вітаю всіх вболівальників "Динамо"», - написав Артем і додав: «А песимістам тут не місце!»