"Динамо" встановило новий антирекорд

Динамо Київ 13 Грудня, 12:29 2585
Динамо встановило новий антирекорд | 19-27
Вчора відбувся поєдинок групового етапу Ліги Європи «Динамо» - «Рапід», в якому був встановлений новий антирекорд відвідуваності НСК «Олімпійський» в матчах єврокубків.
 
Всього 18752 глядача були присутніми вчора на стадіоні під час цього поєдинку. Попередній антирекорд був встановлений в матчі «Динамо» - «Тун», який зібрав 26 064 глядача. Відзначимо, що мова йде тільки про ті матчі, які відбулися після реконструкції стадіону.
 
У цей список також не включено поєдинок «Динамо» - «Актобе», який пройшов без глядачів.