Андрій Ярмоленко: «Моя вина, що не перемогли»

Динамо Київ 20 Жовтня, 05:27 649
Андрій Ярмоленко: «Моя вина, що не перемогли» | 19-27
Гравець «біло-синіх» вважає себе винним у поразці «Динамо».
«Моя вина, що не перемогли, але ми рухаємося далі. «Динамо» гідне тільки перемог! Я готовий до критики!», — написав Андрій у своєму Instagram.