Ярмоленко пропустить перший матч плей-офф Ліги Європи

Динамо Київ 13 Грудня, 14:01 1037
Ярмоленко пропустить перший матч плей-офф Ліги Європи | 19-27
Півзахисник київського «Динамо» Андрій Ярмоленко пропустить перший матч плей-офф Ліги Європи сезону 2013/14.
 
Наш футболіст у матчі з «Рапідом» отримав жовту картку, яка стала для нього третьою в цьому турнірі. Згідно з правилами УЄФА, Андрій пропустить перший матч 1/16 Ліги Європи, який відбудеться в лютому 2014 року.