Дуглас Коста: "Динамо" - не "Шахтар"!

Динамо Київ 13 Грудня, 17:31 1355
Дуглас Коста: Динамо - не Шахтар! | 19-27
Півзахисник "Гірників", схоже, не вважає киян за конкурентів

"Різниця між "Динамо" та "Шахтарем" колосальна", - цитує гравця офіційний сайт головного донецького клубу. "У Шахтарі зібрані гравці вищої кваліфікації".

"Ключова відмінність "Шахтаря" від "Динамо" полягає в тому, що ми більш мобільна команда в атакуючій фазі. Швидкість - основоположна складова сучасного футболу".