"Динамо" заробило більше 2 мільйонів

Динамо Київ 13 Грудня, 18:59 990
Динамо заробило більше 2 мільйонів | 19-27
А якщо дехто менше б розбирався, було б більше.

А загалом, українські клуби заробили за участь у єврокубках 18,3 мільйона євро, повідомляє канал "Футбол 1". Більш за всіх "накосив" "Шахтар" - 11,6 млн., "Динамо" - 2,2 млн., а "Дніпро" - 2,3 млн.

Також ще зверху нашим клубам впало 200 тис. євро за вихід до 1/16 фіналу Ліги Європи.