Ультрас "Динамо" на матчі з "Рапідом" висловили своє ставлення до "Беркуту"

Динамо Київ 13 Грудня, 22:53 1979
Ультрас Динамо на матчі з Рапідом висловили своє ставлення до Беркуту | 19-27
Фанати київського "Динамо" на матчі Ліги Європи проти австрійського "​​Рапіда" висловили своє ставлення до спецпідрозділу "Беркут" незвичайним банером (на фото).

На переробленій емблемі "Беркута" вони зобразили півня і навколо нього написали "All cops are bastards" (всі копи - сволота) - це давній слоган ультрас по всьому світу. На початку матчу фанати також вивісили банер "Нам потрібна європейська весна!", Вимагаючи від команди пробитися в плей-офф Ліги Європи і підтримуючи вимоги Евромайдана.
 
 
Раніше віце-президент київського "Динамо" Олексій Семененко заявив, що фанати пообіцяли не проводити на трибунах ніяких політичних акцій.
 
Нагадаємо, в матчі 6-го туру групового турніру Ліги Європи київське "Динамо" обіграло на своєму полі віденський "Рапід". У плей-офф ЛЄ також пробилися "Дніпро" і "Чорноморець". Жеребкування 1/16 фіналу відбудеться у понеділок, 16 грудня, о 14:00.