Гвардіола: "Ми не найкраща команда в Європі"

Світовий футбол 14 Грудня, 07:44 591
Гвардіола: Ми не найкраща команда в Європі | 19-27
Головний тренер Баварії Хосеп Гвардіола не вважає свою команду не переможною.

У цьому сезоні мюнхенці впевнено лідирують у Бундеслізі, а також змогли вийти з групи Ліги чемпіонів з першого місця. В останньому поєдинку єврокубкового турніру вони не змогли здолати Ман Сіті, програвши супернику з рахунком 2:3.

"Ми не найкраща команда в Європі. Торік під керівництвом Юппа Хайнкеса Баварія зібрала всі трофеї, однак це не означає, що ми стали сильніми. Попереду багато роботи, тому потрібно зростати. Сильнішими клубами стають тільки тоді, коли регулярно виграють трофеї міжнародного рівня ", - сказав Гвардіола.

"Багато хто думає, що результат в Бундеслізі вже відомий. Але ж це неправда. За вікном тільки грудень, все може статися".

"Я був дуже здивований, коли провів кілька матчів у Бундеслізі. Очки тут даються дуже тяжко. На вихідних потрібно здолати Гамбург, щоб збільшити відрив від Байєра і двох Боруссій".