Олег Федорчук: "Не Блохін створив цю ситуацію в київському" Динамо "

Динамо Київ 14 Грудня, 08:28 732
Олег Федорчук: Не Блохін створив цю ситуацію в київському Динамо  | 19-27
Екс-наставник сімферопольської "Таврії" Олег Федорчук прокоментував чутки про можливу відставку головного тренера київського "Динамо" Олега Блохіна.

"Тема можливої відставки Олега Блохіна, котра обговорюється вже кілька місяців, мене особисто засмучує. Ми ж добре пам'ятаємо ситуацію з Луческу, коли на стадіоні в Донецьку вивішували банери, закликаючи його їхати до Румунії. Треба це пережити. Якщо є взаєморозуміння між президентом клубу і наставником, потрібно терпіти. Це не Блохін створив цю ситуацію. Її створили попередні головні тренери разом з президентом. Тому треба заспокоїтися. Тим більше, якщо брати результати в чемпіонаті, там не так все погано: команда ділить з "Металістом " друге місце, маючи хороші шанси виграти чемпіонат. Основну кризу, коли "Динамо " грало безхарактерно, вже подолано, - цитує Федорчука "Сегодня".