Відомий російський коментатор Олексій Андронов вважає, що гра проти «Динамо» та «Шахтаря» не вирішить проблеми у грі ЦСКА та «Зеніта».
«На мою думку доля тренерів ЦСКА і «Зеніта» залишається підпитанням. Система гри «осінь-весна» не дала нам жодних результатів, так само нічого нам не дасть об'єднаний чемпіонат. Якщо ми почнемо грати з «Динамо» Київ або «Шахтарем» - це ніяк не вирішить проблем наших команд, а тільки підсилить і без того явно видимі труднощі. Проблеми так не вирішуються - вони стають ще більшими», - підсумував Андронов в ефірі «НТВ-Плюс».