«Ярмоленко сприймає критику, бере на себе відповідальність. Друге, мені здається, над ним тяжіє той факт, що він довго не забиває. Багато хто говорить, що йому і не потрібно забивати. Але всі звикли, і він сам звик, що 5 чи 6 сезонів він забиває більше 10-ти м’ячів. А зараз він не забиває. Думаю, на нього це тисне».
Віктор Вацко: «Ярмоленко сприймає критику, бере на себе відповідальність»
Експерт програми «Великий футбол» з Олександром Денисовим на каналі «Футбол 1» Віктор Вацко поділився думкою щодо гри Андрія Ярмоленка.