Зустріч Суркіса і Блохіна перенесено через Магата?

Динамо Київ 14 Грудня, 12:07 1977
Зустріч Суркіса і Блохіна перенесено через Магата? | 19-27
Блохін працює до понеділка. А там - новий шанс, або Залізний Фелікс

Перемога над віденським "Рапідом" 3:1 і вихід в 1/16 Ліги Європи не гарантували Олегу Блохіну автоматичного збереження поста головного тренера "Динамо". Президент клубу Ігор Суркіс похвалив команду за характер в окремо взятому матчі, але в той же час розкритикував за валідольність і відсутність ігрової дисципліни, назвав рік, що минає, провальним і сказав, що хоче іншого футболу. За словами Суркіса, доленосна зустріч з коучем планувалася на вчорашній день, проте президент запропонував Олегу Володимировичу охолонути, випити по 50 грамів за вихід у плей-офф ЛЄ і вже у понеділок вирішити, як бути далі. Тобто в якості тренера "Динамо" Блохін "доживе" до понеділка, а потім ...

Інформація про те, що буде потім, неоднозначна. Як подейкують в колах, близьких до президента і головного тренера, перенесення їх зустрічі викликане переговорами про прихід Фелікса Магата - 60-річного німця, котрий вигравав чемпіонат Німеччини з "Баварією" і "Вольфсбургом". Ним настільки заохочені, що прозвали його Саддамом Хусейном. До себе його, до речі, манило і інше "Динамо", загребське, але там не змогли потягнути зарплату Залізного Фелікса в 3,5 млн євро на рік.