14 грудня. День в історії «Динамо»

Динамо Київ 14 Грудня, 13:00 919
14 грудня. День в історії «Динамо»  | 19-27
День в історії «Динамо»

Зіграно матч в єврокубках:

Ліга Європи. Груповий етап. 6-й тур

2011 рік. «Динамо» - «Маккабі» (Тель-Авів, Ізраїль) – 3:3 (5,000 глядачів, на фото, голи у динамівців – Кехат (12, автогол), Гусєв (17, 80).

Провальний другий тайм у виконанні киян, коли «біло-сині» примудрилися тричі пропустити та заробити два вилучення. Окрім того, з групи наша команда тоді не вийшла.