"Динамівці" відпочиватимуть найдовше

Динамо Київ 14 Грудня, 15:25 940
Динамівці відпочиватимуть найдовше | 19-27
Футболісти київського "Динамо" після закінчення осінньо-зимової частини сезону будуть відпочивати більше місяця.

 

Знову "динамівці" зберуться аж на старий Новий рік - 14 січня. Після традиційного медогляду заплановано два збори, які пройдуть в Іспанії.

Нагадаємо, в останньому поєдинку цього року "Динамо" перемогло віденський "Рапід", що у підсумку дозволило киянам вийти у плей-офф Ліги Європи.