Франков: Кучук в "Динамо"? Раніше потрібно було "чухатись"

Динамо Київ 14 Грудня, 23:37 1101
Франков: Кучук в Динамо? Раніше потрібно було чухатись | 19-27
Головний редактор журналу "Футбол" - про галас навколо Леоніда Кучука як можливого наступника Олега Блохіна на посту рульового "Динамо".

"Та ну. Людина очолює команду, яка лідирує в чемпіонаті Росії (його московський "Локомотив" ділить перше місце з "Зенітом". - Прим. Ред.), Команда не відчуває жодних фінансових проблем. Назвіть хоч одну причину, по якій Кучук повинен зірватися в Київ", - написав Артем Франков у своїй конференції на MatchDay.com.ua.
 
"Логіка, звичайно, є - чемпіонат України значно крутіший, Київ приємніший для життя і т.д. Але - раніше потрібно було "чухатись" і пильніше розглядати", - додав Франков.