«Те, що зараз відбувається в «Мілані» показує, що були допущені помилки. Чи було помилкою продати мене та Ібрагімовича - важко сказати. Про це варто питати у керівництва клубу. Одне можу сказати точно: я завжди говорив, що я не хотів йти з «Мілана». Напевно, це була хороша угода для «россонері», продати мене за 42 млн. € після того як купили за 10. Думаю, в цьому випадку вони залишились у виграші», - цитують Тьяго італійські ЗМІ.