Ігор Суркіс: "Поголюсь налисо, якщо "Динамо" виграє Лігу Європи чи ..."

Динамо Київ 15 Грудня, 22:18 2748
Ігор Суркіс: Поголюсь налисо, якщо Динамо виграє Лігу Європи чи ... | 19-27
Про це президент київського "Динамо" повідомив програмі "Великий футбол".
 
"Я і сам готовий постригтися налисо, якщо команда виграє Лігу Європи чи Лігу чемпіонів. Обіцяю", - сказав Ігор Суркіс