Олег Гусєв: "Нас підганяли трибуни"

Динамо Київ 15 Грудня, 22:51 932
Олег Гусєв: Нас підганяли трибуни | 19-27
Півзахисник "Динамо" Олег Гусєв дав коментар щодо гри киян проти "Рапіда"

Півзахисник "Динамо" Олег Гусєв в ефірі програми "Профутбол" дав коментар щодо гри киян проти "Рапіда":

"Добре, що нам вдалося швидко зрівняти рахунок. Після пропущеного голу нас стали підганяти трибуни вперед і згодом все пішло за нашим сценарієм. В таку погоду підтримати нас на стадіон прийшли 18 тисяч вболівальників. Ми повинні були атакувати та бігти уперед."