«Зараз ще нічого не знаю і не планую. Мій контракт із «Шахтарем» добігає кінця і «гірники» поки мені не пропонують його продовжувати.
«Динамо» Загреб? Це мій рідний клуб, там я провів чудові роки і завжди з радістю повернутися в команду. Керівництво хорватського клубу знає про моє бажання і я даю зелене світло на переговори», - цитує Едуардо vecernji.hr.
Едуардо: «Даю зелене світло на переговори з «Динамо» Загреб»
Нападник донецького «Шахтаря» не заперечує, що незабаром може піти зі складу «гірників».