«Динамо» (Київ) у рейтингу УЄФА: констатуємо регрес

Динамо Київ 15 Грудня, 22:58 1131
«Динамо» (Київ) у рейтингу УЄФА: констатуємо регрес | 19-27
Незважаючи на успіх у кваліфікації, а також вихід до наступного етапу Ліги Європи, київське «Динамо» поки втрачає позиції в клубному рейтингу УЄФА.

Сезон 2012/13 «Динамо» завершило на 25-му місці рейтингу найкращих клубів, що дозволило нашій команді бути сіяною й у новому сезоні єврокубків, будучи при цьому одним із фаворитів Ліги Європи.

До єврокубкової весни за підсумками осінньої частини сезону 2013/14 «біло-сині» увійдуть із коефіцієнтом 6.266. Даний показник опустив клуб на цілих дев'ять ступенів донизу й розташував київських динамівців у поточному рейтингу УЄФА між іспанською «Севільєю» (33-тя) та німецьким «Штутгартом» (35-й).

Загальний же коефіцієнт «Динамо» (Київ) за останні п'ять сезонів становить 52.893, що, власне, й відправило наш клуб на 34-й рядок рейтингу.

Додамо, що 30-м із показником за сумою останніх п'яти сезонів іде англійський «Ліверпуль» (57,664), 20-м – російський «Зеніт» (66.399), 10-м – португальський «Порту» (96.493), а 1-ю – іспанська «Барселона» (141.971).

До речі, за цю частину єврокубкової кампанії динамівці поповнили свою грошову скарбничку двома мільйонами євро призових. За участь в 1/16 Ліги Європи ця цифра збільшиться ще на 200 тисяч, а якщо вийдуть до наступного раунду, то ще на 350,000 євро.

Сподіваємося, що амбіції тренерського складу та наших футболістів навесні 2014 року цим не обмежаться.