Андрій Ярмоленко: «Арбітр міг-би й не давати жовту картку»

Динамо Київ 16 Грудня, 06:49 1030
Андрій Ярмоленко: «Арбітр міг-би й не давати жовту картку» | 19-27
Гравець київського «Динамо» Андрій Ярмоленко прокоментував свою гру в матчі проти «Рапіда».

«Якщо є моменти, то голи обов’язково прийдуть. Може нам не вистачало рішучості. Особисто в мене був 100% момент. Мабуть, подумав, що м’яч уже в воротах, розслабився і промахнувся.

Також Ярмоленко прокоментував непотрібну жовту картку:

«Так це були емоції. Я не побачив, що суддя зупинив гру. Це зовсім необов’язкова жовта картка і дуже прикро, що я її отримав. Думаю, арбітр міг би її і не давати», - сказав Ярмоленко в ефірі телеканалу «2+2».