«Я говорив, що буде ганьбою для київського «Динамо» - не вийти з цієї групи. Я вдячний Рінату Леонідовичу за позитивний прогноз, який передбачив такий результат.
З Блохіном будемо говорити в понеділок. Обговоримо всі питання, а їх дуже багато. Обговоримо, чи залишилися у нього сили фізичні. Він віддає роботі всього себе, повністю спалює себе без залишку. Якби ви бачили в якому вигляді він зайшов - на нього просто страшно було дивитися. Він відданий цій команді, як ніхто інший. У нього може щось виходити, щось не виходити. У нього характер непростий - де будь-яка людина може знайти спільну мову з футболістом, він одразу не знайде. В цьому є проблеми».
По грі є багато питань. Вона не до кінця збалансована. Є великий потенціал, але він використовується не більше ніж на 60 відсотків.
Якщо Олег Володимирович бачить і відчуває, як поліпшити гру команди, то він буде продовжувати працювати до літа. А потім будемо судити за результатами. У мене дуже багато питань до Блохіна. Я чекав, терпів, «стиснувши зуби».
Блохін залишає команду в нормальному стані. Друге місце в чемпіонаті, можна боротися за перше. Пройшов далі в Лізі Європи. Є здоров'я, сили? Працюй! Немає сил і здоров'я - що ж поробиш.
У нього чітко прописано в контракті: у перший рік я його не мав права звільняти, навіть якби він вилетів. Все, що стосується нижче другого місця і непотрапляння в Лігу чемпіонів - у вересні я його вже міг зняти без всякої компенсації. Немає ніякої компенсації. Навіть якби ця компенсація була, то витративши влітку близько 45 мільйонів євро на гравців, я б ще знайшов 3-4 мільйони, щоб попрощатися з Блохіним - якби в цьому була якась заковика.
Я в нього вірю, бачу, як він переживає. Жоден тренер, який працював в «Динамо» після Лобановського, так не переживав, - зазначив Ігор Суркіс в ефірі «Великого футболу».