Владислав Ващук: "Сподіваюся, після зимової перерви «Динамо» заграє по-новому"

Динамо Київ 16 Грудня, 09:18 869
Владислав Ващук: Сподіваюся, після зимової перерви «Динамо» заграє по-новому | 19-27
Колишній захисник київського «Динамо» Владислав Ващук підвів підсумки виступів українських клубів у осінній частині єврокубків, а також оцінив перспективи своєї колишньої команди в плей-оф Ліги Європи.

Колишній захисник київського «Динамо» Владислав Ващук підвів підсумки виступів українських клубів у осінній частині єврокубків, а також оцінив перспективи своєї колишньої команди в плей-оф Ліги Європи.

«Нашим клубам за виступ в осінній частині єврокубків можна поставити оцінку "відмінно". Незважаючи на те, що країна переживає зараз досить непростий період, українські команди успішно виступають на міжнародній арені.

Це заслуговує найтепліших слів. Звичайно, хотілося б, щоб "Шахтар" продовжив свої виступи в Лізі чемпіонів, але, як говоритися "маємо те що маємо".

Київське "Динамо"? Як би то не було, я все одно вірю в команду Олега Блохіна, і мені хотілося б, щоб величезний потенціал цієї команди нарешті реалізувався. Сподіваюся, за три місяці перерви в "Динамо" сформується колектив однодумців, які почнуть розуміти один одного і заграють по-новому. Головне, щоб хлопці закінчили продавати себе на футбольних полях і стали грати заради спільного інтересу. Було б непогано побачити у окремих виконавців бажання виступати у футболці "Динамо". Адже коли граєш сам по собі і не даєш ніяких емоцій, тебе і оцінюють відповідно.

Що стосується майбутнього жеребкування плей-оф Ліги Європи, то, звичайно, хотілося б, щоб у суперники нашим командам попалися ті клуби, які можна проходити. Водночас, через хороше жеребкування може бути недооцінка суперників, а цього дуже не хотілося б», - сказав Ващук.