- Усі сподіваються, чекають, терплять і вірять у те, що з «Динамо» відбудеться щось надприродне. Але мені все-таки здається, що у киян ще будуть певні проблеми. На даний момент мені складно уявити, що «Динамо» боротиметься за перемогу в Лізі Європи, - заявив Гецко.
Іван Гецко: "Важко уявити, що в цьому році «Динамо» виграє Лігу Європи"
Колишній гравець одеського «Чорноморця» вважає, що підопічним Олега Блохіна ще рано боротися за європейські трофеї, повідомляє sport-express.ua.