Інна Ярмоленко: «Спочатку відпочинемо в Дубаї, а потім у Чернігові»

Динамо Київ 16 Грудня, 11:09 720
Інна Ярмоленко: «Спочатку відпочинемо в Дубаї, а потім у Чернігові» | 19-27
Дружина нападника київського «Динамо» Андрія Ярмоленка повідомила, що у відпустку їх родина разом з сином Ванею спочатку відправиться в ОАЕ, а потім, повернувшись, відзначить Новий рік в рідному для Андрія Чернігові:

- Так разом з сином полетимо відпочивати в Дубай. Це буде його перша подорож за кордон. Ми на всякий випадок беремо з собою батьків Андрія, щоб вони нас підміняли. Що стосується святкування Нового року то вирішили, що будемо відзначати в Чернігові, вдома у Андрія. Хочеться влаштувати такий тихий затишний сімейний вечір. Але подивимося за настроєм і не будемо зарікатися. Не виключено, що після опівночі підемо кудись веселитися з друзями, - цитує Інну Ярмоленко www.vz.ua.