Головний редактор журналу "Футбол" Артем Франков у своєму блозі на сайті iSport висловився з приводу жереба 1/16 фіналу Ліги Європи для київського "Динамо".
"Коли динамівцям залишилося вибирати серед трьох, звичайно, АЗ вважався оптимальним варіантом - ні "Валенсію", ні "Бенфіку" ніхто при здоровому глузді не хотів. Чорт. Знову отримали іспанських "мишей" на цій стадії. До речі, нагадую, що летюча миша - рятівниця короля - відноситься не до клубу, а до всієї Валенсії. Поганий жереб, чого вже там. Терміново Артема Кравця - в основу його, в основу!
Якщо динамівці зібралися пройти далі, то у них просто-таки відома історія "зустрів старого друга". Помстимося за автогол Мамедова, забитий з порушенням правил!"