Вацке: "Зеніт" - хороший жереб, а погода - непроста

Світовий футбол 16 Грудня, 14:14 1054
Вацке: Зеніт - хороший жереб, а погода - непроста | 19-27
Боса дортмундської "Борусії" Ханса-Йоахіма Вацке не лякає суперник "чорно-жовтих" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

 

"Зі жеребом усе гаразд, хоч у суперника є хороші гравці - не лише Халк. Це ж чемпіон Росії. А от кліматичні умови непрості", - сказав Вацке.

На думку Вацке, найбільше серед німецьких клубів не поталанило "Шальке". Хоча у "Баварії" також "небажаний суперник".