Віктор Вацко: «Для звільнення Блохіна не було підстав»

Динамо Київ 16 Грудня, 14:31 1028
Віктор Вацко: «Для звільнення Блохіна не було підстав» | 19-27
Відомий телекоментатор Віктор Вацко прокоментував рішення президента «Динамо» Київ Ігоря Суркіса залишити Олега Блохіна на посаді головного тренера.

«З боку Суркіса необгрунтовано було б звільнювати Блохіна зараз. Команда в чемпіонаті - в зоні ЛЧ, і в ЛЄ продовжує грати. Все логічно», - написав Вацко у своєму твіттері.