Шахтар: "Динамівці нам сказали: "У вас не суперник, а солодка булочка"

Динамо Київ 16 Грудня, 14:47 1142
Шахтар: Динамівці нам сказали: У вас не суперник, а солодка булочка | 19-27
Генеральний секретар ФК "Шахтар" Олександр Черкасов прокоментував результати жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи, де "гірникам" попалася чеська "Вікторія":

- Поклавши руку на серце, жеребом ми задоволені. Хоча, звичайно, і до цього суперника потрібно буде поставитися з усією серйозністю. Природно, що по ходу жеребкування ніхто не хотів в першому ж раунді потрапити на "Ювентус", і коли Туріну витягли в пару "Трабзонспор", по залу прокотився дружний видих полегшення. Що стосується пари "Чорноморець" - "Ліон", переможець якої може стати нашим потенційним суперником по 1/8 фіналу, то не впевнений, що далі пройдуть французи. Вони зараз не так сильні, як у минулі роки, і одеситам цілком під силу з ними впоратися. Те ж саме можу сказати і про суперника "Динамо": "Валенсія" зараз перетворилася на середняка чемпіонату Іспанії, і з нею цілком можна впоратися. Ми підійшли після жеребкування до представників "Динамо", підтримали, побажали удачі, обмінялися жартами. Говоримо киянам: "Ви вже обігрували "Валенсію", знаєте, як це робиться", а вони: "Вам добре, у вас не суперник, а солодка булочка".