Вісенте Гуаїта прокоментував жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи, яке звело його команду з київськими динамівцями.
— Жереб визначив нам в суперники київське “Динамо”. Це дуже складний опонент, який регулярно виступає в єврокубках, в тому числі і в Лізі Чемпіонів. Для нас важливо, що матч-відповідь ми проведемо вдома на “Местальї”, що за умови хорошої гри може допомогти нам пройти до наступного раунду, — приводить слова іспанця valenciacf.com.
В поточному сезоні Гуаїта провів чотири матчі в Лізі Європи та п’ять в чемпіонаті Іспанії, пропустивши в обох турнірах 15 м’ячів.