Олег Саленко: «Взимку у «Валенсії» завжди настає невеликий спад»

Динамо Київ 17 Грудня, 07:56 610
Олег Саленко: «Взимку у «Валенсії» завжди настає невеликий спад» | 19-27
Екс-форвард «Динамо» Київ і «Валенсії» вважає, що все залежатиме від того, як «Динамо» проведе зимові збори

Екс-форвард «Динамо»  Київ і «Валенсії» вважає, що все залежатиме від того, як «Динамо» проведе зимові збори

- Зрозуміло, що суперник «Динамо» дістався не найслабший. «Валенсія» хоч і переживає зараз не найкращий час – але це явно не подарунок.

Точно знаю, що легко з левантійцями не буде, але на стадії плей- оф, в принципі, слабких суперників не може бути апріорі. Останні два роки «Валенсія» не може занести собі в актив, команда не показує яскравої гри, немає і результату.

У минулому турі команда Мирослава Джукіча програла без шансів «Атлетіко» і опустилася на дев'яте місце. Але можу сказати, що взимку у них завжди настає невеликий спад. Я не думаю, що він затягнеться - левантійці обов'язково підтягнуться ближче до лідерів. В принципі, «Валенсія» ніколи не дозволяє собі опускатися нижче 4-5 місця.

Звичайно, було б краще зараз з ними грати, а не в лютому, коли іспанці будуть в накаті, а кияни - без ігрової практики. Але нічого страшного - такий календар УЄФА і до цього потрібно бути готовим. Все залежатиме від того, як «Динамо» проведе збори, чи зможе набрати оптимальну форму. Що стосується «Валенсії», то пріоритетом у них, на мій погляд, буде якраз Ліга Європи.

Як я оцінюю шанси? 50 на 50 «Динамо» вже проходило «Валенсію» на стадії плей-оф, але з тих пір обидві команди сильно змінилися. У іспанців зараз немає в складі явних лідерів, але команда у них все одно непогана. Оскільки перший матч «Динамо» грає вдома, потрібно робити зачин на НСК «Олімпійський», а на «Местальї» вже грати по результату. В іншому випадку - буде непросто», - говорить Саленко.