Артем Кравець повертається в київське «Динамо»

Динамо Київ 17 Грудня, 09:46 1450
Артем Кравець повертається в київське «Динамо» | 19-27
Після піврічної оренди в київському «Арсеналі» в стан «біло-синіх» повертається форвард Артем Кравець. Про це повідомив президент динамівського клубу Ігор Суркіс.

- Від травми Кравець остаточно оговтався, а проведений у лавах «канонірів» період - не надто вдалий навіть не в турнірному, а у фінансовому відношенні - додав хлопцю бажання повернутися в клуб, що виконує зобов'язання перед гравцями до дрібниць. Так що тепер все в руках Артема, якому, з моєї точки зору, важливо не тільки набрати форму, а й відновити моральні кондиції.

Скажу вам більше: сподіваюся, що спогади про феноменальну гру з «Валенсією» (у 2009 році) допоможуть Артему як слід підготуватися до сезону і проявити себе так, що у головного тренера не виникне сумнівів, ставити Кравця до складу на поєдинки з іспанцями чи ні. Особливо актуально це буде в першому матчі, який пропускає через перебір карток Андрій Ярмоленко. Вирішувати, звичайно ж, Блохіну. Але особисто мені здається, що перспективи у Кравця краще, ніж у кого б то не було. Наш головний тренер дуже охоче довіряє молоді, і найсвіжіший тому приклад - Євген Макаренко та Сергій Сидорчук.