Експерти про результати жеребкування ЛЄ. ВІДЕО

Динамо Київ 17 Грудня, 19:25 1710
Експерти про результати жеребкування ЛЄ. ВІДЕО | 19-27
Футбольні експерти поділилися враженнями від жеребкування ЛЄ

Українські футбольні експерти Вадим Євтушенко та Йожеф Сабо в ефірі каналу "Футбол" поділилися враженнями від результатів жеребкування Ліги Європи:

Вікторія - Шахтар

Вадим Євтушенко: "Чеський футбол завжди славився своєю непоступливістю, бійцівськими якостями. Але зараз їх тренер йде з клубу до збірної і як це позначиться на мікрокліматі та трансферах команди, ми не знаємо."

Йожеф Сабо: "Це середнього рівня команда. Там дійсно гарна дисципліна була. Будемо дивитися, що це за команда."

"Динамо" - "Валенсія"

Йожеф Сабо: "Динамо" - також вже не та команда...Будемо сподіватися на те, що навесні кияни постануть перед вболівальниками більш сильною командою."

Вадим Євтушенко: "Час минає, це було 5 років тому. Складно порівнювати ті команди з сьогоднішніми."

"Дніпро" - "Тоттенхем"

Вадим Євтушенко: "Будуть трансфери, прийде новий тренер у "Тоттенхем". В "Дніпрі", можливо, також з'являться нові футболісти"

Йожеф Сабо: "Нехай тренера змінюють, чи на останньому місці будуть - вони виходять і грають. Тоттенхем - дуже агресивна команда."

Чорноморець - Ліон

Вадим Євтушенко: "Чорноморець вже зміг зламати багато стереотипів в цьому році. Будемо сподіватися, що і в матчі з французами ці стереотипи будуть зламані"

Йожеф Сабо: "Ліон" - команда з ім'ям і одеситам буде важко. Хоча, ми бачимо, як би важко не було Чорноморцю, вони виходять переможцями"