Леоненко: "Ці напівфутболісти Блохіна не розуміють"

Динамо Київ 17 Грудня, 19:44 1307
Леоненко: Ці напівфутболісти Блохіна не розуміють | 19-27
Віктор Леоненко - про рішення Ігоря Суркіса залишити Олега Блохіна на посту головного тренера "Динамо".



- Руками і ногами підтримую рішення Ігоря Суркіса, тому що новий тренер просто не встиг би підготувати команду до другої половини сезону. Але все ж вважаю, що якщо якість гри залишиться на такому ж рівні, Блохіна знімуть в кінці сезону. На першому місці завжди має бути якість гри. Якщо вона висока, то результат прийде.

Проблема ще в тому, що багатообіцяючі дорогі новачки так і не показали гру, яку від них чекали. Той же Ленс зараз заявляє, що "Динамо" обов'язково пройде "Валенсію". Дивно, на підставі чого у Ленса така самовпевненість, марсіанин якийсь! Та й інші іноземці, судячи з того, як вони грали, - середні футболісти, дарма що приходили з репутацією зірок. Наші нічим не гірші. Можливо, причина слабкої гри легіонерів в тому, що ці напів-футболісти Блохіна не розуміють. Або не хочуть викладатися - гроші ж і так капають.