Франков: "Блохін стане героєм, якщо Динамо обіграє "Шахтар"

Динамо Київ 17 Грудня, 22:08 1000
Франков: Блохін стане героєм, якщо Динамо обіграє Шахтар | 19-27
Артем Франков поділився думками щодо останнього матчу київського «Динамо» в Лізі Європи, а також поміркував про майбутнє Олега Блохіна та його команди.

Відомий український футбольний журналіст Артем Франков поділився своїми думками щодо останнього матчу київського «Динамо» в Лізі Європи, а також поміркував про майбутнє Олега Блохіна та його команди.

«Я в страшному сні не вірив, що «Динамо» може поступитися «Рапіду». Ні в якому разі!

Підсумковий же рахунок 3:1 - досить передбачуваний, але гол «Рапіда» міг стати для вболівальників киян шоком. Однак говорити про те, що «Динамо» зараз у повному порядку не можна ні в якому разі, тим більше, що в понеділок у Олега Блохіна відбулася бесіда з президентом клубу.

При цьому головний плюс київського «Динамо» наступний - якщо 1 березня (або 2 березня, залежно від того, коли буде поставлений цей матч) «Динамо» обіграє «Шахтар», то Олег Блохін буде героєм», - цитує Франкова shahta.org ссилаючись на телеканал «Футбол 1».