Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс розповів, за яких умов Олег Блохін може залишитися головним тренером клубу.
- Завдання повинні бути виконані якщо не на 100 відсотків, то на 80. А якщо вони не виконуються, то що робить будь-який власник клубу? Він змінює тренера.
Можна боротися і програти в одне очко. Можна в "золотому" матчі програти, як це було раніше. Але боротися, а не упускати чемпіонство після першого кола, як це було минулого року. Якщо ця боротьба буде, якщо люди будуть аплодувати навіть після програного матчу, а не паплюжити брудом Блохіна, команду, мене в тому числі - тоді я скажу, що у нас тренер, який повинен продовжувати роботу.
Оцінювати роботу того ж Блохіна треба в комплексі. Не можна просто брати і бити людину палицею по голові. Весь час обухом по голові, по голові, по голові. Блохін же жива людина! Людину треба підтримати.
Я не знаю, вийде у нього чи ні. Але я побачив величезне бажання в очах, віру в те, що він все робить правильно і божевільну відданість клубу. Як буває відданість своїм батькам, так і Блохін відданий "Динамо". У цьому я не сумніваюся ні на одну хвилину, - розповів Суркіс інтерв'ю телеканалу "Футбол 1".