"Межа Коноплянки - це дуже серйозний клуб Європи. Я б на його місці вже давним-давно втік. Не тому, що "Дніпро" постійно третій, четвертий, можливо другий, а тому що у "Дніпра" немає завдань. Ну немає завдань! Ось скільки вони грають? Все життя треті, четверті, і ніхто не говорить, яке місце вони повинні зайняти в чемпіонаті", - сказав Леоненко.
Леоненко: "Я б на місці Коноплянки втік, адже у «Дніпра» немає завдань"
Екс-нападник київського "Динамо" Віктор Леоненко висловив думку, що півзахисникові Євгену Коноплянці пора покинути дніпропетровський "Дніпро".