Артем Франков: «У Суркіса не було реальної альтернативи Блохіну»

Динамо Київ 18 Грудня, 11:48 798
Артем Франков: «У Суркіса не було реальної альтернативи Блохіну» | 19-27
Головний редактор журналу "Футбол" Артем Франков прокоментував рішення Ігоря Суркіса залишити Олега Блохіна на посту головного тренера команди.

"Ставлюся до того, що він продовжує працювати в "Динамо" негативно (і страшно буду радий помилитися, як ви розумієте - але вже на початку березня ми майже всі дізнаємося) але 1) певною мірою розумію логіку ІМС;

2) з великим жалем припускаю, що інших варіантів у клубу нині немає. Як би то не було, Блохін горить бажанням і далі працювати в "Динамо" головним тренером, от тільки не може/не хоче пояснити нам, що ж він робить і збирається робити на цій посаді.

ІМС як господар і керівник клубу безумовно несе відповідальність за все, що відбувається з клубом і в клубі. Але щось за ці десять років більше ніхто не виказав бажання впрягтись в сей вельми і вельми дорогий проект...

Що стосується ОВБ, то якби у ІМС була реальна альтернатива, він не зупинився б перед звільненням, я так думаю. Але, безумовно, привід йому був потрібен - а Блохін не дав. Але головне в даному випадку те, що ОВБ дійсно переконаний, що все робить правильно і у нього ось-ось вийде", - вважає Франков.